نقدآزاد :

 

معاون فرماندار کهگیلویه در پیامی، رحلت جانسوز آیت الله هاشمی رفسنجانی را به خانواده محترم ایشان و ملت بزرگ ایران اسلامی تسلیت گفت .

درگذشت فرزند معنوى امام و یار صدیق رهبری ، حضرت آيت الله اكبر هاشمى رفسنجانى چنان سنگين و ناباوارانه بود كه تنها لطف الهى مى تواند تسلى بخش جان و روح ما باشد.

این استوانه محكم خردورزى و یار وفادار انقلاب و مردم، همواره و همیشه و در تمامی دوران پر فراز و نشیب زندگی پر ثمرش و در مسئولیت های حساس و خطیر خود در هدایت مسیر توسعه و پیشرفت ایران و تعمیق انقلاب، تلاشی وافر داشتند و همواره با نگاهی ژرف که یکی از ویژگی های خاص آن فقید سعید بود، علاوه بر توجه و دقت نظر در تمامی عرصه های کشور و نیز در سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران نقشی به سزا و موثر برای گذر کشور از تنگناهای صعب العبور در مقاطع خاص داشتند.

تاریخ معاصر ایران و جهان نقش و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی را همواره به یاد خواهد داشت و بی شک مردم بزرگوار و فهیم ایران نیز قدردان تلاش های صادق آن بزرگمرد انقلاب خواهند بود و یک ملت به احترام و افتخار او می ایستد .
اینجانب ضمن تسلیت درگذشت این فقیه و عالم مجاهد به محضر خانواده آیت الله هاشمی رفسنجانی و ملت عزیز ایران اسلامی و تمام عدالت خواهان جهان علو درجات و رضوان الهی را برای ایشان  مسئلت می نمایم.”
اسلام خسروی مقدم
۱۳۹۵/۱۰/۲۰

 

==============================